preskoči na sadržaj
Vijesti

Obilježili Dan škole

Drugu godinu zaredom obilježili smo Dan škole u nešto drugačijim uvjetima. Prvo je ravnatelj škole nagradio najuspješnije učenike i njihove mentore koji su postigli zapažene rezultate na županijskim i državnim susretima i natjecanjima, a zatim su učenici u svojim razredima poslušali radio emisiju te na velikom TV ekranu u holu škole pogledali prigodnu izložbu s prošlogodišnjih proslava Dana škole. Iskreno se nadamo da je ovo bila zadnja proslava Dana škole u ovakvim uvjetima.


Nagrađeni učenici i njihovi mentori:

 

Državni susreti i natjecanja:

- Mihael Filipović, 3.c i Mihael Videc, 3.c, sudjelovali na državnoj smotri učeničkih zadruga, mentor Mirko Kufner

- Ada Tikvan, 3.a  i Jelena Mečenero, 2.a, sudjelovale na Simuliranoj sjednici Sabora, mentorica Ana Matezić-Sudarić

 

Županijska natjecanja u školskoj godini 2019./2020. održana u jesen 2020. godine              (1. – 3. mjesto)

  1. Jelena Zubak, 3.a, 2. mjesto, Hrvatski jezik, mentorica Ida Milković
  2. Jelena Zubak, 3.a, 1. mjesto, Biologija, mentorica Gordana Šumrada
  3. Alek Čiš, 1.a, 2. mjesto, Fizika, mentorica Mirjana Steiner
  4. Alek Čiš, 1.a, 3. mjesto, Kemija, mentorica Gordana Šumrada

 

Županijska natjecanja u školskoj godini 2020./2021. (1. – 3. mjesto)

  1. Alek Čiš, 2.a,  2.mjesto, Engleski jezik, mentorica Zorana Vujatović
  2. Mihaela Timek, 2.e, 3.mjesto, Engleski jezik, mentorica Sanda Bašić
  3. Jelena Mečenero, 2.a, 2. mjesto, Hrvatski jezik, mentorica Ivana Maričić
  4. Jelena Mečenero, 2.a, 2. mjesto, Latinski jezik, mentor Igor Zdenčanović
  5. Jelena Zubak, 4.a, 2. mjesto, Hrvatski jezik, mentorica Ida Milković (pozvana na državno natjecanje)
  6. Edin Mešić, 3.a, 3. mjesto, Njemački jezik, mentor Pavo Leko
  7. Ada Tikvan, 3.a, predložena za državnu smotru Lidrano, mentorica Valerija Zubak

 

Najbolja sportašica:  Marta Vekić, 4.a,  najbolji sportaš: Tin Jusup, 4.a

 

Najbolje čitačice: Iva Buljan, 4.a, Laura Josić, 4.e i Josipa Čolaković, 3.c

 

Najbolji članovi UZ „Vučica“: 1. cvjećarska sekcija: Josipa Čolaković, 3.c

2. voćarsko-vinogradarsko-vinarska sekcija: Antonijo Bulava, 3.c

3. ekonomska sekcija: Ines Mikić, 3.e

4. ugostiteljska sekcija: Srđan Jovanović, 1.d

5. strojarska sekcija: Tomislav Horvatić, 2.d

 

Značajan doprinos kulturnom životu škole: Helena Paulić, 4.a, Ela Felendeš, 4.a, Krešimir Gernhard, 4.a, Marta Gali, 4.a, Marin Milak, 4.a

 

Sve fotografije pogledajte na sljedećem linku: http://www.ss-sivsic-orahovica.skole.hr/fotogalerija?show=album&id=208



Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju
objavio: Damir Najmenik   datum: 3. 5. 2021.

Tražilica

Kalendar
« Svibanj 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji


UPISI 2020./21. (prezentacije)

Korisni linkovi
Dnevni tisak





preskoči na navigaciju