Dolazi nam Knjaz!

Sljedeći nam tjedan u goste dolazi poznati voditelj i autor poznatih televizijskih emisija Robert Knjaz. Nema televizijskog gledatelja koji ne zna za Knjaza jer se radi o jednom od najomiljenijih i najkreativnijih televizijskih lica. Zaleđe, Svlačionica, Koledžicom po svijetu, Hrvatski velikani, Najveće svjetske fešte samo su neki njegovi poznati projekti. Budući da je neprekidno na snimanjima i putovanjima, nema vremena obilaziti škole i sve ostale koji bi ga htjeli čuti i vidjeti. Naši će učenici imati tu privilegiju jer smo ipak uspjeli dogovoriti jedan terim i po tome smo, kao i po mnogim drugim stvarima, jedinstveni. Susret s Knjazom bit će 13. veljače (četvrtak) u 13.30 sati u društvenoj dvorani škole.

Knjaz je inovator u svemu. Od ideje, maštovitog scenarija i dodavanja efekata jedinstven je na hrvatskoj televizijskoj sceni. Da je pun iznenađenja, pošalica i originalnih ideja u svojim emisijama to znamo, a kakav je kad se ugase TV kamere uvjerit ćemo se sljedeći tjedan.

Knjaz će govoriti o putovanjima i snimanjima, stresu i organizaciji, životnim i televizijskim mudrostima, studentskim danima i mnogim drugim zanimljivim temama.

Vidimo se!

objavio: Damir Najmenik   datum: 3. 2. 2020.