KvizOz

Učenice 2.a razreda opće gimnazije, Mirna  Ambroš, Ada Tikvan, Ana Mikičić i Frana Klanac, peti su put u našoj školi organizirale  "Kviz učenika i profesora - KVIZOZ" koji je održan 28. veljače u holu škole. Sve je bilo u znaku planeta koje su osmislile i izradile učenice Morena Grgić, Andrea Grgić, Maja Halgaš, Tamara Dakić, Marta Gali, Marta Vekić, Anabela Plišo, Ena Štajdohar i Jelena Zubak. Natjecatelji su bili podijeljeni u četiri ekipe.

Ekipe su bile: Zemlja, Neptun, Jupiter i Mars. Zemlja je bila u sastavu: profesorica Zorica Karan te učenici Fran Perković, Jelena Zubak, Fran Smiljanić i Mislav Premužić. To je ujedno bila i pobjednička ekipa. Neptun u sastavu:  profesor Dragan Zubak i učenici Luka Petin, Marta Borić, Tin Samardžić i Alek Čiš, Jupiter su činili pedagoginja Snježana Konopek i učenici  Marta Vekić,  Filip Ćorić, Patrik Rister i Krešimir Gerhard, a Mars profesorica Suzana Đebro Maričić i učenici  Fran Kolačko, Marin Milak, Antonija Paraga  i Zrinka Konopek.

Učenici pobjedničke ekipe dobili su za nagradu pet dana zaredom mogućnost isprike usmenog ispitivanja, profesorica Karan dobila je butelju vina, ostali profesori i profesorice čokoladu, a ostali učenici mogućnost isprike jedan dan bez odgovaranja.

Natjecatelji su došli odjeveni u ružičaste majice kako bismo još jednom istaknuli važnost prevencije  nasilja  i podizanje svijesti o  vršnjačkom nasilju.

Zahvaljujemo učenicama 2.a za zabavnu i edukativnu večer, svim natjecateljima i natjecateljicama i naravno svima koji su pomogli u realizaciji kviza. Posebna zahvala našoj bivšoj učenici Karli Dorkić koja nam je pomogla savjetima za  kviz te ujedno bila i službeni fotograf.

Pozdrav do idućeg kviza!

objavio: Damir Najmenik   datum: 2. 3. 2020.