Održan 1. kviz učenika i profesora

Jučer je u holu škole bilo jako veselo. Naime, kao što smo i najavili u našoj je školi po prvi put održan kviz učenika i profesora kojeg su organizirali učenici 2.a razreda i prof. Damir Najmenik. U kvizu su sudjelovale četiri ekipe - Žuta, Zelena, Plava i Crvena, a svaka je ekipa bila sastavljena od pet natjecatelja (3 učenika i 2 profesora). Kviz se sastojao od četiri kruga pitanja različite forme, a ono što je najvažnije da je kviz bio humanitarnog karaktera. Svi nazočni svojim su dobrovoljnim prilogom mogli pomoći najpotrebitijim učenicima naše škole. U ovoj smo akciji prikupili 900 kn.

Novce ćemo ovih dana diskretno uručiti najpotrebitijima. Treba još reći i to da su pobjednici prvog kviza ekipa Crveni u kojoj su bili učenici Dominik Turković, Elvira Podić i Ena Smolčić te profesori Snježana Konopek i Dragan Zubak. Učenici iz pobjedniče ekipe za nagradu su oslobođeni tjedan dana odgovaranja te su, kao i svi ostali sudionici, nagrađeni slatkim nagradama.

Voditeljski je posao sjajno obavila Katarina Stojković, koja je od danas preimenovana u Danijelu Trbović, a pohvale i svim drugim organizatorima Vanesi Sikora, Ani Pleić, Kristijanu Hornungu, Domagoju Steineru, Dominiku Štajdoharu i Luki Radoševiću.

Hvala svima koji su sudjelovali u kvizu i humanitarnoj akciji, a kako je to izgledalo pogledajte u fotogaleriji.

objavio: Damir Najmenik   datum: 18. 2. 2015.