Predstavljali školu na 10. miholjačkom sajmu poduzetništva, obrtništva, poljoprivrede i turizma

Naša je škola po prvi puta sudjelovala na sajmu poduzetništva, obrtništva, poljoprivrede i turizma koji je održan u Donjem Miholjcu. Na štandu smo izložili brojne proizvode koji su nastali u okviru rada učeničke zadruge „Vučica“,  točnije, proizvode pojedinih sekcija unutar učeničke zadruge. Sajam je održan na Gradskoj tržnici uz mnoštvo izlagača i bogat cjelodnevni program, kao i brojne goste iz javnog i kulturnog života.

Mnogobrojnim smo posjetiteljima predstavili nagrađena školska vina: zeleni silvanac, frankovku i graševinu, zatim različite pekmeze, ajvar, grah salatu, ciklu, domaće tijesto, tikvice, rajčice, smokve, cvjetne vrtiće, aranžmane i magnete s motivima grada Orahovice.

Cilj sudjelovanja na ovakvom tipu sajma bio je promovirati našu školu, učeničku zadrugu te što bolje prezentirati radove učeničke zadruge u čemu smo i uspjeli.

Školu su na štandu predstavljali učenici 2. c razreda smjera cvjećar: Doris Tot i Dajan Broš te profesori: Danijel Stojković, Kristina Horvat-Vargović, Mirjana Boloban i Mirko Kufner.

Po završetku sajma svi su predstavnici naše škole primili zahvalnicu za sudjelovanje.

objavio: Damir Najmenik   datum: 20. 9. 2016.